Hizmetler

Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirmede 5 Yıllık Tecrübe

Bize Ulaşın

Caner Dizayn web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2018 yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Caner Dizayn hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Keşif ve Planlama

Strateji planlama ile istenilen işin anlaşılması ve detaylandırılması sağlanır.

Tasarım ve Geliştirme

Belirlenen strateji ile tasarımın ve yazılımın oluşturulması sağlanır.

Müşteri Onayı

Yaptığımız çalışmaları görebilmeniz için sizlerin ulaşabileceği demo adreslerde çalışıp son onayı sizden alıyoruz.

Test ve Yayına Alma

Tasarımın ve yazılımın detaylı olarak incelenmesi ve kontroller sonrasında size teslim edilerek yayına alınması sağlanır.

web-tasarim
Web Tasarım

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, hayalinde ki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Teklif Alın

Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Caner Dizayn Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, Caner Dizayn en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.

web-tasarim
Web Tasarım Nedir ?

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. Web tasarımı eskiden masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak, 2010'ların ortalarından bu yana, mobil telefon ve tablet cihazları ile uyumlu(Responsive) olan web tasarım giderek daha önemli hale geldi. Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün ve hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet ve ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe 'web tasarım' denir.

  • İyi bir web tasarımın kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek gereksiz bilgi ve işlevler içermez.

  • Bir web sitenin temel prensibi hedef kitlenin güvenini kazanan ve teşvik eden bir site olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı için hayal kırıklığı noktasını ortadan kaldırmak kritik bir husustur.

web-site-tasarimi web-tasarimlari
kurumsal
5 yıllık tasarım tecrübesi
Web Sitesi Sahibi Olmanın Avantajları

Web sitesi sahibi olmak bilinirliğinizi arttıracağı gibi müşterilerinizin size olan güvenini de yükseltecektir. Web sitesi sayesinde müşterileriniz ile mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca müşteri portföyünüze eş zamanlı olarak ulaşmanızı, bilgilendirme, duyuru, hizmet ve ürün tanıtımı yapmanızı sağlayacaktır. Sizde web sitenizi tasarlatarak marka veya kuruluşunuzun prestijini arttırabilirsiniz. Doküman, basılı tanıtım araçlarından ayrılarak zaman ve mekan tasarrufu yapabilir ve maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları sizin çalışma saatlerinize bağlı kalmayarak günün her saatinde sizin hizmet ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirler. Rakip firmalar ile rekabet gücünüz yükselecek ve satış gelirleriniz artacak. Profesyonelliğin göstergesi olan web sitesi başarıya giden yolda ışığınız olacaktır. Bizlerden profesyonel destek alarak web site sahibi olabilirsiniz.

Shape Shape