Hizmetler

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal Mail Hizmetlerinde 5 Yıllık Tecrübe

Bize Ulaşın

Kurumsal Mail, sizin şahsınıza veya firmanıza ait olan resmi mail adresi olup, hotmail, gmail gibi ücretsiz servislerden değildir. Sizin resmiyetinizi, ciddiyetinizi gösteren bir olgu olup, günümüzde kurumsallaşma aşamasında olan her firmanın kullanması gerekmektedir.

Kurumsal Mail Örneği : info@canerdizayn.com veya info@sirketadi.com

Caner Dizayn kurumsal mail hizmetini size profesyonel olarak vermektedir. Caner Dizayn Exchange, Push Mail, IMAP ve POP Mail alt yapılarını kullanmaktadır.

web-yazilim
Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal e-posta hesabı, profesyonel ticari iletişim için kullanılan bir e-posta’dır ve genellikle şirketin alan adını içerir. Örneğin, ABC şirketinde çalışan birinin kurumsal e-posta hesabı isim@abc.com olabilir.

Gmail, Hotmail, Yahoo vb. ücretsiz e-posta servis sağlayıcıları aracılığıyla e-posta adresi kaydeden çok sayıda insan olduğundan, benzersiz bir kullanıcı adı bulmak zor olabilir. Fakat çoğu şirkette kullanıcı adı çalışanların yalnızca kendi adlarını veya soyadlarını içerir. Bu da sizi daha profesyonel gösterecek istediğiniz e-posta adresini alabileceğiniz anlamına gelir.

Teklif Alın
Neden Kurumsal Bir E-posta’ya Sahip Olmalısınız?

Alan adınız, şirketinizin markasının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, her iletişiminizde marka adınızı mümkün olduğunca kullanma fırsatını değerlendirmeniz gerekir. Sizden veya çalışanlarınızdan bir şirket e-posta’sı aracılığıyla gönderilen her e-posta, markanızı tanıtmak için bir fırsattır.

Bir bilgisayar korsanının kurumsal bir e-posta hesabına erişerek vereceği zarar çok büyüktür. Bu nedenle birçok kurumsal e-posta sağlayıcısı, çalışanların izlemesi gereken parola türleri ve kimlik doğrulama protokolleri ile ilgili katı güvenlik politikaları belirlemenize izin verir.

Çalışanların aldığı günlük e-posta sayısı, kişisel kullanım için e-posta kullanan birinden çok daha fazladır. Bu nedenle, kurumsal bir e-posta’da depolama ihtiyacı daha yüksektir. Ek depolama alanı miktarı, e-posta sağlayıcısına ve hizmet paketine bağlı olarak değişir, ancak neredeyse her zaman Gmail gibi ücretsiz e-posta hizmetlerinin sağladığından daha fazladır.

Hala tüm şirketler tarafından kabul görmese de, DMARC giderek daha fazla şirket tarafından benimsenmektedir. Bu, şirket e-posta’sı yerine kişisel e-posta’nızdan e-posta gönderirseniz, alıcının spam klasörüne düşme ihtimalinin daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Çoğu kurumsal e-posta sağlayıcısı, ana hesap sahibinin şirket alan adından gönderilen iletişimleri arşivlemesine izin verir. Bu da, daha fazla hesap verebilirlik sağlar.

Eğer Gmail gibi ücretsiz bir e-posta sağlayıcı kullanıyorsanız, şirketiniz büyüdükçe yeni çalışanlar için yeni kişisel e-posta’lar oluşturmak bir kabusa dönüşebilir. Fakat kurumsal e-posta servis sağlayıcıları tüm kullanıcılarınız adına e-posta hesapları açmanıza izin verir.

Çoğu kişi, iş ile ilgili bir e-posta aldığında, gönderen kişinin mail’ine bakarak bu e-posta’yı hangi şirketten aldığını kontrol eder. Bu yüzden, potansiyel bir müşteriye e-posta gönderirken isim.soyad@gmail.com gibi bir adresten ziyade şirketinizin adının bulunduğu bir e-posta adresinden gönderim yapmanız gerekir. Bu şekilde alıcı sizin hangi markayı temsil ettiğinizi daha net şekilde anlayacaktır.

kurumsal-mail kurumsal-mail-hizmeti
kurumsal
5 yıllık kurumsal mail tecrübesi
Shape Shape