Hizmetler

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Alanında 5 Yıllık Tecrübe

Bize Ulaşın

Caner Dizayn dinamik grafik tasarım ekibi ile sizlere profesyonel ve kreatif tasarımlar sunar. Tasarım çizginiz ve kurumsallığınız ile fark edilirsiniz.

Kurumsal Kimlik ile; şirketlerin grafik tasarım, logo, kartvizit, broşür, katalog, baskı ambalaj gibi faaliyetler esnasında ihtiyaç duyulan görsel çalışmaları içeren tasarımlardır. Sizlere kurumsal kimlik tasarımı esnasında görüşlerimizi aktararak renk ve çizgiler hakkında öneride bulunuyoruz ancak önceliğimiz her zaman sizlerin hayalini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmektir.

kurumsal-kimlik-calismalari
Kurumsal Kimlik

Günümüzde faaliyetlerine devam eden pek çok işletme kendi niteliklerini ve kalitesini gösteren bir kurumsal kimlik sahibi olmalıdır. Kurumsal kimlik sahibi olmak işletmelerin gelişebilmesi ve değer kazanabilmesi için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Caner Dizayn kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yürüttüğü çalışmalarla birlikte size değer katacak, müşteri kitleniz arasında saygınlık yaratacak harika bir kurumsal kimlik tasarım çalışması yürütmektedir. Sizlerde kurumsal kimliğinizi Caner Dizayn farkıyla oluşturarak müşteri kitlenizde saygınlığınızı artırabilir ve marka olma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Teklif Alın
Kurumsal Kimlik Avantajları

Caner Dizayn dijital imkânları en iyi şekilde kullanarak kurumsal işletmenize özel kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını yürütmektedir. Web tasarımı, sosyal medya hesapları yönetimi, SEO desteği gibi pek çok önemli desteğiyle birlikte kurumsal kimliğinizin tasarımıyla birlikte değer kazanmasını da sağlamaktadır. Kurumsal kimlik tasarımının sadece bir tasarımdan ibaret olmadığı ve kurumsal işletmeler için dinamik bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. Caner Dizayn bu anlayışla birlikte kurumsal kimlik tasarımının her bir bileşenini özenle ve titizlikle hazırlayarak sürekli değer kazanacak bir kurumsal kimlik tasarımını sizlere sunmaktadır.

  • Şirketiniz için prestij kaynağıdır.
  • Müşterilerinize güven verir.
  • Reklam çalışmalarınızda değerlendirilir.
  • Özgün çalışmalar ile akılda kalıcılığı sağlar.
  • İşinize gösterdiğiniz ciddiyeti yansıtır.
kurumsal-kimlik-grafik kurumsal-kimlik
kurumsal
5 yıllık kurumsal kimlik tecrübesi
Shape Shape