Hizmetler

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Alanında 5 Yıllık Tecrübe

Bize Ulaşın

Dijital pazarlama; ürünlerinizin ve hizmetlerinizin internet ortamında çeşitli araçlarla hedefinize uygun olarak tanıtma hizmetimizdir. Dijitalleşen dünyada kullanıcıların çeşitli cihazlarda çevrimiçi olarak var olmalarının artış göstermesi sebebiyle dijital pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre çok daha avantajlı bir konuma gelmiştir. Ayrıca verim oranı da yapılan dijital pazarlama çalışmalarının yönetilmesinin uzmanlığına göre artış göstermektedir.

dijital-pazarlama
Dijital Pazarlama
  • Hizmetinizden ve ürünlerinizden daha fazla kişi haberdar olsun.
  • Geniş bir kitleye ulaşarak marka bilinirliğiniz artsın.
  • Potansiyel müşterilerden geri dönüş elde edilsin.
  • Web site trafiğiniz artsın.
  • Potansiyel müşteriyi harekete geçirici reklam kampanyası oluşturulsun.
  • Kitle hedeflemeleri ile bütçeniz daha efektif kullanılsın.
Dijital Pazarlama Çözümlerimiz

Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerimizin arama motorlarında daha çok görünürlülük elde etmesini sağlamak için yapılan çalışmalar bütünüdür. Google ve diğer arama motorlarında daha iyi konumlarda (sıralamalarda) yer alarak ziyaretçi sayınızı artırabiliriz.

Web sitenizin organik aramalarda daha üst sıralarda yer alması için gerekli analiz işlemlerinin yapılması gerekir. Sonrasında ise ihtiyaca uygun SEO çalışması başlatılır.Caner Dizayn olarak SEO tecrübemiz ile size her zaman ideal SEO hizmetini vermek için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Üst sıralarda yer alan web sayfaları daha fazla tıklama alırlar. Fazla ziyaretçi her web girişimcisini mutlu eder ama burada asıl önemli olan nitelikli kullanıcı sayısıdır. Yani Arama Motoru Optimizasyonunu daha fazla ziyaretçi almak için değil daha fazla nitelikli ziyaretçi almak için yapmalısınız.

Sosyal medya, kişiler tarafından oluşturulan içeriğin basit-kompleks, anlık ve karşılıklı olarak paylaşılmasını ve ulaşılmasını sağlayan yeni bir dijital medya biçimidir.

Sosyal medya, birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta, kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte görüşlerini yine bu sosyal ağ ile yansıtabilmektedir. Günümüz insanlarının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram 'paylaşmak' olacaktır.

Caner Dizayn; sosyal medyada, kişi ve kurumların hesaplarını takip ederek onların müşteri ve ziyaretçi portföyüne uygun olarak kreatif paylaşımlar yapmaktadır.

Öncelikle sektör ve anahtar kelimelerin analizi ile başlayan bu süreçte, hesabınızın kurulumu, geri dönüşümlerin kontrol altına alınması, sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads servisi ve danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Google Ads Google'ın arama sonuçlarında anahtar kelime bazlı ya da Google çözüm ortağı web sitelerinde görüntülü reklamlar yayınlamanızı sağlayan bir platformdur. Google Ads ile işletmenize ait istediğiniz anahtar kelimelerde arama sonuçlarında sponsorlu olarak gösterim, listeleme elde edebilirsiniz. Örneğin pasta satışı yapan bir işletme olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda sponsorlu olarak listelenebilirsiniz.

Örneğin Beyoğlu pasta yazıldığında pastanenize ait reklamı organik arama sonuçları öncesinde ya da sonrasında gösterebilirsiniz. Anahtar kelimeye verdiğiniz tıklama başı bütçe ya da optimizaston değerlerine göre ilgili aramalarda Google'da yer almanız Google Ads ile mümkün.

dijital-pazarlama-seo sosyal-medya-yonetimi
kurumsal
5 yıllık dijital pazarlama tecrübesi
Shape Shape